Nábor do Beánia Teamu

Rockstars wanted!

Si zodpovedný, máš skvelý hudobný vkus a ešte nikdy si nebol v backstage-i? Máš zmysel pre detail a vytváranie zmlúv ti nie je cudzie? Si komunikatívny a vieš sa dobre predať alebo naopak si introvert a skrytý talent? Si fotograf, grafik alebo webový mág? Alebo by si sa chcel len niečo nové naučiť a dozvedieť sa viac o zákulisí event marketingu?

Pridaj sa k nám!

Beánia Team nie je iba o Beánii. Pripravujeme rôzne akcie a udalosti počas celého semestra. S nami zažiješ Beániu z úplne iného pohľadu. Stretneš sa s našimi partnermi, s kapelami v zákulisí, budeš v kontakte s vedením fakulty a budeš pripravovať celý koncept rôznych udalostí. Preto aj keď sa prihlásiš na konkrétnu pozíciu garantujeme ti, že si vyskúšaš rôzne aktivity na rôznych pozíciách. Neboj, všetko ťa naučíme a zaučíme ťa.

Nezaujala ťa žiadna konkrétna pozícia? Ešte si sa nenašiel, ale chceš skúsiť niečo nové? Pridaj sa k nám a uvidíš kam ťa to zaveje.

Nábor 2017

Otvorené pozície

Máš básnické črevo a hlavu plnú nápadov? Toto je potom tá pravá pozícia pre teba. Staň sa členom Beánia Teamu a spolupracuj s nami na fakultných eventoch s dlhoročnou tradíciou.

Kreatívne sa budeš mocť vyblázniť na:

 • písaní PR článkov o Beánia Teame a jeho akciách
 • vytváraní kreatívnych textov pre sociálne siete a reklamné materiály
 • spoluúčasti na vytváraní marketingových kampaní pre všetky eventy

Insta story sem, FB status tam. Dnes to už dokáže každý, ale vytvoriť kvalitný obsah je na nezaplatenie a práve preto potrebujeme teba! Človeka, ktorý nám pomôže vytvoriť Social media content, akým sa odlíšime a zaujmeme.

Tvoja moc bude spočívať vo:

 • vytváraní pravidelného obsahu na sociálne siete
 • vytváraní marketingovych kampaní
 • vytváraní a správe súťaží na sociálnych sieťach
 • komunikácii s fans

Ak sa v budúcnosti vidíš vo fancy oblečení ako vyjednávaš najlepšie podmienky na rôznych stretnutiach a komunikuješ s partnermi možno práve u nás môžeš rozbehnúť svoju kariéru. Pri stretávaní a komunikácii s našimi partnermi zažiješ business meetingy naživo a naučíš sa “predať” nielen produkt ale i seba.

Úlohou nášho kravaťáka/kravaťáčky bude:

 • udržiavanie dlhodobých vzťahov s partnermi na základe dobrých skúsenosti a dobrej spolupráce,
 • pravidelná komunikácia s partnermi,
 • osobné meetingy s partnermi,
 • pozývanie a sprievod našich partnerov na akcie Beánia Teamu,
 • vytváranie a podpisovanie zmlúv,
 • oslovovanie nových potenciálnych partnerov,
 • všeobecné zastrešovanie komunikácie Beánia Teamu smerom do sveta.

Venuješ sa grafike alebo vytváraniu web stránok? Je to tvoja profesia alebo len koníček? Chcel by si rozšíriť svoje portfólio, pravidelne sa zúčastňovať na nových akciách alebo ukázať svoje diela našim partnerom? Tak neváhaj a prihlás sa k nám.

Úlohou nášho grafika bude:

 • prichádzať s novými nápadmi na grafiku – plagáty, FB grafika a pod.,
 • pravidelná komunikácia s členmi Teamu,
 • ad hoc vytváranie obrázkov pre rôzne menšie akcie, udalosti a workshopy Beánia Teamu,
 • komplexné dotvorenie grafickej prezentácie Beánia Teamu,
 • zlepšovanie webového sídla www.beaniafmuk.sk avytváranie podstránok,
 • návrh a realizácia webu pre samotnú Beániu.

Samozrejme, nemusíš byť aj grafik aj web developer (je to samozrejme výhoda). a taktiež sa nemusíš báť, že okrem grafiky a webov nebudeš robiť nič iné 🙂

Našim hlavným cieľom je nájsť 3-4 nových členov. Samozrejme, ak budú všetci kandidáti dokonalí, tak vezmeme všetkých! Avšak na to, aby sme zistili kto zapadne do nášho Teamu organizujeme Nábor do Beánia Teamu, ktorý bude prebiehať v niekoľkých kolách.

V prvom kole je potrebné vyplniť dotazník. Zo všetkých prihlásených vyberieme približne 10 účastníkov, ktorých si pozveme na osobný pohovor do krásnych priestorov spoločnosti PwC, dňa 9. marca 2018. Neboj, ak budeš mať v tento deň cvičenia a prednášky Beánia Team ti vybaví dekanské voľno. Všetkých, ktorý nám vyplnili dotazník oboznámime s ďalším postupom prostredníctvom emailu, ktorý nám zadali do dotazníka, najneskôr 7.3.2018.

Druhé kolo, pohovor v PwC, sa bude niesť v štýle „assessment centra„. Neboj, nebude to vôbec náročné, ale aj takto si budeš môcť v praxi vyskúšať ako môže vyzerať pohovor v reálnom živote. Určite zažiješ kopec srandy, spoznáš nových ľudí a možno si nájdeš aj nových priateľov. Nezabudni, že na Fakulte managementu je okrem štúdia potrebný aj networking. Priamo na pohovore ti zadáme kreatívnu úlohu. Budeš pracovať v skupine, ktorú ti určíme a zábava môže začať. O občerstvenie sa spoločne s PwC postaráme, takže hladný ani smädný nezostane nik.

Tretie kolo sa koná už priamo v našom Beánia Teame a priamo na niektorej z našich udalostí. Zadáme ti konkrétne úlohy, ktoré bude treba splniť a na základe spätnej väzby všetkých členov sa rozhodneme medzi jednotlivými kandidátmi. Všetky úlohy budeš plniť pod dozorom „mentora“, ktorý ťa zaučí, takže san emusíš báť, že by si to nezvládol/a.

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2
815 32 Bratislava
Slovensko
Tel.: +421 2 59 350 111
Fax: +421 2 59 350 222